Концерт Drowning Pool та P.O.D в киівському клубі БІНГО

Концерт Drowning Pool та P.O.D в киівському клубі БІНГО

   17 жовтня в київському клубі Бінго був вечір тяжкої музики, відбувся концерт за участю американських рок і хеві метал гуртів Drowning Pool та P.O.D. Відвідуючи подібні заходи відчутно,як рок розповсюджується своєрідною "дифузією" у повітрі, атмосфера шикарна і настрій публіки тому свідчив.


    Ще за годину до початку біля клубу зібралось багато людей,і попри те,що концерт почався із запізненням,"сила" Heavy Metal змусила забути про усі негативні думки,які міг навіяти час очікування. Ну а коли дали дозвіл заходити,зал за декілька хвилин став тісний від багаточисленного натовпу.

Спочатку всіх добряче розігрів український гурт Рoint. Хлопці файно зарядили аудиторію і у відповідь отримали масу приємних вигуків із зали.
Після українських рокерів продовжувати вечір «металу» вийшов гурт Drowning Pool. Скандування назви гурту, знання та спів усіх текстів напам'ять, дали їм зрозуміти,що на них тут з нетерпінням чекали.  До речі,перед концертом гітарист гурту, Сі Джей Пірс,сказав мені "Еnjoy the show!"(укр. Насолоджуйтесь шоу!) і він зі своїми колегами зробив усе,щоб насолода прийшла одразу після перших нот! За словами людей, у них була велика ейфорія, вони були готові "кидатись" один на одного, всі співали  разом з гуртом і публіка просто сходила з розуму.

Завершальним етапом цього неймовірного дійства стала потужна гармата під назвою P.O.D. Під час їхніх пісень вібрації поширились всюди, і спричинили неймовірне виділення адреналіну в організмі. Мабуть , як раз завдяки тому адреналіну,вокаліст гурту,Пол Сандовал,посунув колонки і вистрибнув у зал. Але ні люди,ні сам Пол, не відчули дискомфорту і в один голос доспівали пісню до кінця.

Хочеться сказати,що усі гурти відіграли шикарно, звук був настільки потужним, що всі серця присутніх у залі ставали підвладними ритму,який задавали музиканти. Рок атрибутика,Рок настрій та взагалі атмосфера Року,все це сприяло чудовим емоціям у кожного хто потрапив туди! 

Що стосується питань організації, хотілось би сказати, що жива музика звісно перекрила усі так звані у музичній термінології "лажі" організації концерту, але до кінця було не зрозуміло коли ж все ж таки почнеться шоу, по даним які були в інтернеті було сказано чітко "Початок у 19:00", по даним які були на флаєрах у самому клубі - "Початок у 20:00", а в кінцевому результаті  почалось все близько 21:00. За нашою версією це через професійну апаратуру, яка потребує клопіткого налаштування,щоб досягти максимально оптимального звучання, але ж все одно такі питання мають вирішуватись заздалегідь.

В цілому концерт був фантастичним, враження до сих пір бурлять всередині, і емоції роздирають на шматочки всі думки!

Всім Хеві Метал, і частіше ходіть на концерти!

текст - Анна Слюсаренко

фото - Юрій СтупеньЧитайте также