Велодень у Києві 2014 відбувся всупереч погоді

Велодень у Києві 2014 відбувся всупереч погоді

       31 травня о 9-30 до центру Києва прибули шанувальники велотранспорту на щорічний пробіг Велодень 2014 .


     За інформацією організаторів, на Софіївській площі зібралося близько 5 тисяч велосипедистів з усіх районів Києва, а також найближчих передмість - Ірпеня , Борисполя, Броварів, Бучі та ін. Мета акції - популяризація ідеї безпечного пересування на велотранспорті і взаємоповаги на дорогах.

     Незважаючи на погоду, велосипедисти приїжджали сім'ями та з дітьми. Так, першою з Софіївської площі стартувала "Дитячо - батьківська колона", яка проїхалася центром Києва та фінішувала на Михайлівській площі.

    Наступною вирушила "Патріотична колона": Велодень зібрав чимало людей, які приїхали в національному одязі та з патріотичною символікою. Дуже ефектно виглядали на велосипедах дівчата у вишиванках і з віночками на голові.

     У хвості загальної колони їхали "Стильні велосипедисти ", які традиційно привертають увагу до оригінальних двоколісних транспортних засобів, а також до свого зовнішнього вигляду.

   Наприклад, можна було побачити велосипеди з незвичайною напівлежачою посадкою і різноманітно прикрашені жіночі велосипеди. Деякі учасники приїхали в костюмах: дівчина-фея, хлопець із шоломом в римському стилі і велосипедист-сумермен, вбрання якого не тільки привернуло увагу, але й непогано захистило від дощу.

   Після пробігу центральною частиною Києва дитячо-батьківська колона залишилася розважатися на Михайлівській площі , а головна колона вирушила до Парку Дружби Народів для продовження культурно-розважальної програми.Читайте также